Spring til indhold
Oldboys +32
Årgang SeniorSenior

Oldboys +32

Træner se kalender

Om holdet

For de erfarne herrer over 32 år. Konkurrence og hygge.

Træningstider

Se kalender: -

Træningssted

Klarup Stadion

Hellasvej 11-17, 9270 Klarup

Trænere
MK

Martin Kjærulff Pehrson

Hovedtræner

m.kjaerulff.pehrson@gmail.com60913000
MR

Martin Rytter Jensen

Assistenttræner

mj@gronborg-el.dk26307271
Har du lyst til at spille med?

Skriv og hør om der er plads, og hvordan holdet træner — tiderne står ovenfor.

Skriv til trænerne
Kampe

Kommende

26. okt.
20.30
Aalborg KFUM  (2) klubmærke

Aalborg KFUM (2) vs RKG

Genoptræning Danmark Arena (KFUM)· Under Lien 60, 9000 AalborgVis på kort

Se alle kampe
Stilling
#HoldKVUTP
1St. Restrup IF18143045
2RKG19141343
3Skørping IF Frem19112635
4IF Fremad Nørhalne 1991928
5Farsø/Ullits IK1990027
6IK Rosendal2083827
7Aalborg KFUM 1982826
8Hadsund B1871922
9Nørager/Rørbæk IF2057722
10Doense/Vebbestrup IF20621120
11Storvorde/Sejlflod B19621020
12Valsgård IF 831915128
13Haverslev IF1903153